Ana sayfa GÜNDEM “Dur” ihtarına uymayan sürücüyü kovalayan polis memuru şehit oldu

“Dur” ihtarına uymayan sürücüyü kovalayan polis memuru şehit oldu

15
0
"Dur" ihtarına uymayan sürücüyü kovalayan polis memuru şehit oldu

Samsun’da uygulama noktasında polisin “dur” ihtarına rağmen kaçan otomobil sürücüsünü kovalayan motosikletli yunus polisi Adem Keskin (33), motosikletin hakimiyetini kaybederek devrildi. Metrelerce sürüklenerek ağır yaralanan Keskin, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen şehit oldu.

Olay, gece saatlerinde Atakum ilçesinde meydana geldi. Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı motosikletli yunus ekibinin denetimi sırasında, bir otomobil sürücüsü polisin ‘dur’ ihtarına uymayarak kaçtı. Sürücüyü yakalamak için takibe başlayan yunus polisi Adem Keskin, motosikletin hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan motosiklet devrilirken, metrelerce sürüklenen Keskin ağır yaralandı. Keskin, kaldırıldığı Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nde doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

'Dur' ihtarına uymayan sürücüyü kovalayan polis memuru şehit oldu

HAYAT KURTARMIŞTI

Hayatını kaybeden Keskin, daha önce yapılan bir uygulamada yine ‘dur’ ihtarına uymayıp kaçan bir sürücüyü, kaza yaparak alev alan aracından kurtarmıştı. Keskin’in acı haberi, ailesi ve görev arkadaşlarını hüzne boğdu.

'Dur' ihtarına uymayan sürücüyü kovalayan polis memuru şehit oldu

KAÇAN SÜRÜCÜ GÖZALTINDA

Olayın ardından kaçan araç sürücüsü ise polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

'Dur' ihtarına uymayan sürücüyü kovalayan polis memuru şehit oldu
 Dur ihtarına uymayan sürücüyü kovalayan polis memuru şehit olduBİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here